בית ירושלמי - בונים חלומות בשבילך
בתכנון

קאנטרי

קרית יערים
139
יח"ד
4
בניינים
3,500
מ"ר למסחר ותעסוקה

פרויקט אקסלוביסי בשערי קרית יערים - טלזסטון, הכולל כ-140 יח"ד, בתמהיל מגוון של 3,4,5 חדרים המקיפים פארק מפותח לטובת תושבי המתחם, בשילוב מתחם חנויות, בית כנסת, מתנ"ס ומתחם לתעסוקה.

קצת על הפרויקט

פרויקט המגורים בקרית יערים מתוכנן בתמהיל דירות מגוון 3,4,5, חדרים, דירות גן ומיני פנטהאוזים, המציעים חווית מגורים לזוגות צעירים ומשפרי דיור המעוניינים לגור במיקום שקט ופסטורלי במרחק של 15 דק' מירושלים, עם נוף מרהיב של הרי ירושלים ואוויר הרים צלול.

 

קרית יערים

קרית יערים טלזסטון ממוקמת על כביש 1 במרחק קצר מירושלים, וכחצי שעה מהמרכז. בקרית יערים תמצאו קהילה תורנית מגובשת ומשפחות איכותיות אשר קבעו את מקומם באי של שקט מבלי לוותר על הווי קהילתי וישיבתי. קרית יערים מתפארת בפארקים רחבי ידיים, נופים פסטורליים, בתי כנסת וישיבות, ומבני ציבור רבים.

 

הפרויקט

פרויקט הקאנטרי יכלול דירות מרווחות בבניינים מרקמיים המקיפים גינה רחבת ידיים לרווחת דיירי הפרויקט. לצד מבני המגורים יפותח שטח לצורכי ציבור על מנת לתת מענה לתושבים החדשים.

 

התכנון

הפרויקט מתוכנן על ידי משרד "ארי כהן אדריכלים'', מתוך שמירה על סגנון הבינוי במועצה, ושמירה על שקט פסטורלי ואיכות חיים גבוהה.

רוצים מידע על הפרוייקט?

מלאו את הפרטים ונשמח לדבר איתכם

*שדה זה הינו שדה חובה.

בטווח קצר מהפרוייקט תמצאו

בתי כנסת
1-4 דק' הליכה
מעונות יום
1-6 דק' הליכה
מתנ"ס
2 דק' הליכה
כביש 1
2 דק' נסיעה
גינת משחקים
במתחם
מרפאות
4-6 דק' הליכה

מיכאל וינד | ארי כהן אדריכלים

אדריכל מיכאל וינד

פרויקטים נוספים של בניה חדשה

נשמח לדבר איתכם

*שדה זה הינו שדה חובה.